nea krini

nea krini

Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου 2010

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ vs ΠΑΟΚ 0-0

Αγνώριστος παρουσιάστηκε ο ΠΑΟΚ στον αγώνα του Σαββάτου στο γήπεδο της Τρίπολης με την ομάδα του Αστέρα και παραχώρησε ισοπαλία κερδίζοντας μόνο ένα βαθμό και πετώντας άλλους δυο. Στο πρώτο ημίχρονο είχε τις ευκαιρίες να βρεθεί μπροστά στο σκορ αλλά πέρασαν ανεκμετάλλευτες. Στο δεύτερο, που αν και η ομάδα του Αστέρα έπαιξε στο μεγαλύτερο διάστημα με δέκα παίκτες ο ΠΑΟΚ δεν απείλησε για την διεκδίκηση της νίκης και έτσι ήρθε το τελικό αποτέλεσμα 0-0, που στα τελευταία λεπτά ο Κρεσιτς απέδειξε την τεράστια κλάση του. Επισης να πούμε ότι καλό θα είναι, παίκτες που η ομάδα περιμένει πολλά από αυτούς, να αρχίσουν να βρίσκουν τον καλό εαυτό τους, να ξεμπλοκάρουν με λίγα λόγια, προτού αρχίσουν να μπλοκάρουν τα δικά μας τα μυαλά! Τέλος εμφανίσεις σαν του Σαββάτου να μην ξανά επαναληφθούν διότι η ομάδα αυτή λέγετε ΠΑΟΚ και σε όποιο γήπεδο και αν παίζει ο κόσμος ακολουθάει και το κάνει ΤΟΥΜΠΑ